Vývoj na zakázku

Vyvíjíme specializované aplikace, řešící konkrétní obchodní nebo provozní problémy zákazníka. V oblasti webových aplikací dodáváme jak intranetová řešení, tak i aplikace pro veřejný internet. Jsme schopni navrhnout a zrealizovat aplikace dle těch nejsložitějších požadavků zákazníků.

Společnost DevIT s.r.o. již od svého založení vyvíjí softwarové aplikace na zakázku pro řadu významných českých a zahraničních zákazníků, nejsme jenom integrátoři Microsoft platforem, ale nabízíme kompletní služby v oblasti vývoje software.


 • SharePoint
  Systém SharePoint je ideální vývojovou platformou pro podnikové systémy, umožnuje snadno a rychle navrhnout strukturu dat a k ní implementovat potřebnou funkcionalitu. Uživatelé systému nové aplikace využívají identickým způsobem jako firemní intranet (stejné UI i systém práce), správci systému nemají další problémy se zálohováním či nutností znalosti jiného systému.
 • Dynamics CRM
  Vyvíjíme a kustomizujeme CRM dle požadavků zákazníka, ať už vývojem jednotlivých pluginů, tak přípravou pracovních procesů (workflow), ale v neposlední řadě i implementací SQL reportů.
 • .NET
  Platforma Microsoft .NET zjednodušuje a urychluje vývoj podnikových aplikací tím, že umožňuje budování aplikačních komponent založených na standardních službách poskytovaných platformou, jako jsou ADO.NET, LINQ, WPF, WCF, .NET Managed Components, ASP.NET a XML.
 • C/C++
  Jazyky C a C++ jsou zavedeným standardem pro vývoj aplikací, u nichž je požadována vysoká výkonnost na výkonově omezeném hardware, popřípadě těsná interakce s hardware - jako jsou například telekomunikační zařízení, automobilová elektronika a čipové karty.
 • Business Intelligence
  Analýza potřeba, návrh struktur datového skladu, konsolidace a čištění dat, návrh a tvorba OLAP databází a datových kostek, manažerské informační systémy, reporting.
 • Vývoj webových aplikací
  Webové aplikace, ať už ve formě intranetového řešení (pro řízenou skupinu uživatelů zákazníka, s integrovaným centrálním přihlašováním a řízením přístupových práv) anebo internetových aplikací pro širokou veřejnost, jsou cestou, jak informace a služby dostat k co největšímu množství uživatelů bez nutnosti distribuce software na jejich koncové pracovní stanice.

WIN2WIN

Neomezujeme se pouze na projekty v módu fixní rozsah za fixní cenu, ale snažíme se nabídnout vždy takové řešení a způsob spolupráce, aby výsledek byl výhrou jak pro objednatele, tak i dodavatele zároveň - například poskytováním různých forem agilního způsobu vývoje projektu, popřípadě formou bodyshopu. Samozřejmostí je support projektu po skončení jeho vývojové fáze.